מתעניינים בלימודים ורוצים להתייעץ איתנו?

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

הנחיות בנוגע להתפשטות נגיף ווירוס ״קורונה״

סגל אקדמי, סגל מנהלי, תלמידי מכינות וסטודנטים יקרים,

לאור ההתפתחויות החדשות בנוגע להתפשטות נגיף ווירוס ״קורונה״ ובהמשך לעדכון הנחיות משרד הבריאות מיום 27.2.20:

 1. על פי המלצות משרד הבריאות ומשרד החוץ יש להימנע מנסיעה לסין וקוריאה הדרומית. בנוסף יש לשקול נחיצות נסיעות לחו"ל באופן כללי, בדגש על הונג-קונג, מקאו, טאיוון, סינגפור, איטליה ואוסטרליה.
 2. מומלץ להימנע מנסיעות לכנסים, כינוסים והתקהלויות בין לאומיות.
 3. מי שחוזר ממדינות: סין, הונג קונג, תאילנד, יפן, סינגפור, קוריאה הדרומית, טאיוון, איטליה, אוסטרליה או מקאו, או, במידה ושהו במגע הדוק עם חולה מאומת, חייב לשהות בבידוד מחוץ לתחום המכללה ומתקניה למשך 14 יום. לאחר מכן תתאפשר הכניסה לקמפוס, בתנאי שלא הופיעו סימפטומים של המחלה בכל צורה שהיא.
 4. לאור גילוי מקרי קורונה בצפון פרסם משרד הבריאות את המקומות בהם שהו החולים – על פי ההנחיות מי ששהה 15 דקות או יותר באחד מהמוקדים שפורסמו חייב מידית לשהות בבידוד מחוץ לתחומי המכללה ומתקניה למשך 14 יום, ולדווח על כך באתר משרד הבריאות http://bit.ly/MOH-Coronaאו במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400*.
 5. סטודנטים דיירי מעונות, על כל מקרה של בידוד יש לדווח טלפונית למנהל המעונות. אין לשהות בבידוד במעונות.
 6. מי שהופיעו אצלו/ה התסמינים הבאים: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר,מתבקש/ת לפנות מידית למד"א או למוקד משרד הבריאות בטלפון: 5400*, להימנע ממגע עם הסובבים, להימנע מנסיעה בתחבורה ציבורית ולפעול בהתאם להוראות המפורטות באתר משרד הבריאות.
 7. קהילת המכללה ואורחיה מתבקשים למלא אחר הנחיות אלה, וכל הנחיות אחרות, כפי שיעודכנו ע״י משרד הבריאות [https://www.health.gov.il/Subjects/disease/corona/Pages/default.aspx].
 8. בכל שאלה, התלבטות או צורך בהתייעצות –
  סגל – אנא פנו למשאבי אנוש
  סטודנטים- אנא פנו ליחידת המידע בדיקנאט הסטודנטים טלפון: 04-6423449 או בדוא"ל : moranb@yvc.ac.il

 

בברכת בריאות טובה,
הנהלת המכללה

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

לייעוץ, השאירו פרטים

WhatsApp chat