מתעניינים בלימודים ורוצים להתייעץ איתנו?

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

דבר הנשיא

ברוכים הבאים לאקדמית עמק יזרעאל!

האקדמית עמק יזרעאל היא מכללה צעירה ותוססת הממוקמת בלבו של עמק יזרעאל – ערש החלוציות וההתיישבות.
במכללה לומדים מעל 5,200 סטודנטים, המגיעים מערים, קיבוצים, מושבים וכפרים, בני הדתות והעדות השונות בישראל.
הם מהווים פסיפס צבעוני, עשיר ומגוון המייצג את הדפוס היפה והמאתגר של החברה הישראלית.
המכללה גאה במוטיבציה הגבוהה לצמיחה ולהתקדמות אותה מביאים הסטודנטים ללימודיהם בעמק, במחויבות הרבה אותם משקיע הסגל האקדמי בהצלחתם, ובפירות מאמץ זה הניכרים בכל תחומי החברה, הכלכלה והאקדמיה הישראלים.
סוד הצלחתה ומקור כוחה של האקדמית עמק יזרעאל טמון בשילוב בין סגל ברמה אקדמית גבוהה המחויב לסטודנטים, לרווחתם ולהצלחתם, סגל מנהלי מעורב ומסור, מתקני לימוד מהמעלה הראשונה בישראל, תרבות של סובלנות ורב-תרבותיות, וסטודנטים אשר מעיניהם נתונים להשקעת מאמץ, להרחבת אופקים ולרכישת מיומנויות תעסוקה ומנהיגות.
הבאים בשעריה של האקדמית עמק יזרעאל חשים את החיונית ואת הרוח החיוביות השורה על מרחביה הירוקים של המכללה. אווירה זו של מצוינות ושקדנות מורגשת במרכזי המחקר, בכיתות הלימוד, בספריה המרווחת, באירועי התרבות במדשאות המכללה, ובקפיטריה המצוינת. ייחוד זה בא לידי ביטוי גם מחוץ לשערי המכללה – במעמדה המוביל של האקדמית עמק יזרעאל בקרב המכללות בישראל, ובשיתופי פעולה בינלאומיים חוצי יבשות וימים.
אני מזמין אותך לבקר במכללה, להתרשם באופן בלתי-אמצעי מתנופת הפיתוח והצמיחה שלנו, לחוש ולגעת באנשים, בשאיפות ובחלומות, ולהצטרף להצלחה היזרעאלית של העמק!

 

להתראות,
פרופסור יצחק הרפז
נשיא

שדות המסומנים ב * הינם שדות חובה

לייעוץ, השאירו פרטים

WhatsApp chat